14.7 C
New York
Thursday, September 21, 2023

Buy now

spot_img

о. Карбинци: Работиме вредно и домаќински

Работиме вредно и домаќински, онака како што СДСМ никогаш досега не направил, возврати градоначалникот Виктор Паунов:

Машините на јавното претпријатие кои што ги имаме на располагање се исто така вклучени на терен, а во овој момент во тек е постапка за јавна набавка за зимско одржување и одржување на други услови од градежни машини, така што немаме активен договор..-изјави градоначалникот на Карбинци Виктор Паунов.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles