16.1 C
New York
Monday, September 26, 2022

Buy now

spot_img

Глутница улични кучиња во Кочани

Жители на Кочани ни испратија видео од глутница улични кучиња како слободно се шетаат во приватен двор. Овдешните жители се вознемирени и исплашени од присуството на куќињата и бараат итна реакција од општината за нивно заловување.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,504FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles