7.5 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

Зрновци: Реновирање на салата за венчавки

По донесената одлука од страна на Советот на Општина Зрновци, денес се започна со реновирање и санација на некогашната сала за венчавки на приземјето во општинската зграда. По целосно завршување и уредување, просторот ќе биде ставен во функција за негово користење.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,595FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles