11.5 C
New York
Wednesday, September 28, 2022

Buy now

spot_img

Обнова на детски лулашки во Долни Балван

Општина Карбинци започна со санација и обнова на детските игралишта и паркови. Во моментов интензивно се работи на обновување на детски играчки во село Долни Балван, поправка и реконструкција која ќе ги подобри условите за рекреација на најмалите.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles