15.1 C
New York
Tuesday, May 17, 2022

Buy now

spot_img

Реакција: Ул. „Н.Н.Борче“ во Виница не се изѓубрува

Жители на улицата Наум Наумовски Борче реагираат дека веќе втора недела по ред ,  надлежните од ЈП Солидарност не го собираат сметот од нивната улица. Поради натрупаниот смет и веќе осетната реа, бараат сметот од нивната улица итно да се собере, зашто сметките тие редовно си ги подмирувале.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,313FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles