15.1 C
New York
Sunday, October 2, 2022

Buy now

spot_img

Тренчевска: Градиме модерни градинки

Инвестицијата во детски градинки е приоритет кој е во интерес и на децата и на родителите и на државата, истакна министерката за труд и социјална политика Јованка Тренчевска.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles