15.1 C
New York
Tuesday, May 17, 2022

Buy now

spot_img

Починато лице најдено кај пазарот во Кочани

67-годишно лице со иницијали Д.Џ. било пронајдено мртво кај Градскиот пазар во Кочани. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Здравствен дом Кочани, а увид на местото извршила увидна екипа на ОВР Кочани. По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено на семејството. 

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,313FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles