11.5 C
New York
Wednesday, September 28, 2022

Buy now

spot_img

Нема помош за компании на кои им е помогнато

Компаниите кои веќе користат Државна помош за зголемување на платите до 6.000 денари, нема да добијат помош за покачување на минималната плата, најави вицепремерот за економија Фатмир Битиќи

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles