1 C
New York
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Со возило на пешачка патека

Пешечката патека во Штип, веројатно, повеќе служи за возење, отколку за пешачење и рекреација. Потврда за тоа се и фотографиите за возило снимено на патеката како се движи во правец на нас. Балканска. Очигледно е отсуството на совест и одговорност, но и на казни.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles