1 C
New York
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Награда за најдобра фотографија за  Берово

Во Берово доделена парична награда по јавниот повик ,,Фото предизвик за млади” кој беше организиран од општината. Наградата ја доби Андреј Бубевски кој е млад сликар кој прави фотографии со мотиви од Берово.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles