15.1 C
New York
Tuesday, May 17, 2022

Buy now

spot_img

Апел за помош

Малиот Војдан од Штип се уште ја нема видено светлината на денот, поради што му е потребна итна лекарска интервенција. Неговите најблиски апелираат за помош за Војдан да добие медицински третман во Загреб. Донациите граѓаните можат да ги уплаќаат на тел број 143 145 Телеком и 143 470 А1 или на следната жиро сметка: 280107102128795

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,313FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles