8.6 C
New York
Monday, February 6, 2023

Buy now

spot_img

Павлов се сврши во Дубаи

Светскиот вицешампион во Карате, штипјанецот Емил Павлов,се сврши со својата долгогодишна девојка Глорија Маноилова.Тој ја побара за жена во Дубаи, токму пред Бурџ Калифа, највисоката зграда во светот.патем објави слика од убавиот момент на Инстаграм.

Емил и Глорија веќе некое време се во Дубаи,каде токму тука Павлов ја освои титулата светски вицешампион во Карате.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,702FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles