15.1 C
New York
Tuesday, May 17, 2022

Buy now

spot_img

Во среда прекин на водоснабдувањето во Св. Николе

Поради технички интервенции на филтер станицата, во среда ќе има прекин во водоснабдувањето во Свети Николе. Прекинот ќе почне во раните утрински часови, а ќе се стабилизира по завршувањето на активностите.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,313FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles