16.1 C
New York
Monday, September 26, 2022

Buy now

spot_img

Знаменитост опколена со отпад

Знаменитостите треба да бидат нешта кои ќе се чуваат, а не места околу кои ќе се прават мини депонии. Гледачи ни испратија фотографии на кои се гледа како безистенот е опкружен со отпадоци, на кои местото навистине не им е таму?

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,504FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles