3.8 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

Мини депонија во Штип

Мини депонии секојдневно никнуваат во Штип. Фотографиите испратени од гледачи се направени на спојот меѓу улиците Вардарска и Пиринска и се уште една потврда за лична неодговорност и негрижа кон околината. Срамот и одговорноста се на поедници, но последиците ги трпат сите.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,596FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles