11.5 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Не помина предлогот на ВМРО за повисоки пензии

Не помина предлогот на ВМРО-ДПМНЕ во собранието за донесување на Измени на законот за пензиско и инвалидско осигурување и линеарно зголемување на пензиите за 20%, реагираа денес од партијата.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles