8.6 C
New York
Monday, February 6, 2023

Buy now

spot_img

Субвенции за велосипеди обезбеди Општина Кочани

ЛС Кочани обезбеди 350.000 денари субвенции за набавка на велосипеди кои ќе бидат купени во периодот одкако е објавен огласот. Субвенциите ќе се доделуваат по принцип прв дојден прв услужен, а право на учество имаат сите граѓани на о. Кочани кои го платиле данокот на имот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,702FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles