21.2 C
New York
Monday, September 26, 2022

Buy now

spot_img

Сет мерки за нови инвестиции во ТИРЗ зоната

Дирекцијата за ТИРЗ има нова методологија во прибирање на нови странски и домашни инвестиции. За таа цел се определуваат сет мерки за помош на компаниите, а за возврат се очекуваат многу придобивки.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,504FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles