15.1 C
New York
Saturday, October 1, 2022

Buy now

spot_img

Србија: Уапсени 14 педофили во Белград

Во акцијата Армагедон уапсени се 14 лица осомничени дека сториле кривични дела во кои жртви се деца. Тие се товарат за преземање и складирање на компјутерски хард дискови и споделување содржини создадени со експлоатација на деца во порнографски цели. Тие преку социјалните мрежи контактирале со малолетници од нивните сметки и преку тие мрежи ги испраќале видеата и фотографиите со порнографска содржина.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles