15.1 C
New York
Saturday, October 1, 2022

Buy now

spot_img

Кочанец нападнал полицаец

Не сакајќи да биде легитимиран, нервозен 37 годишен кочанец О.М. сакал да иистепа полициска патрола во Кочани. Инцидентот се случил на улицата Теодосија Паунов синоќа на еден час пред полноќ. По комплетирање на случајот против О.М. ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles