15.5 C
New York
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

Расфрлан отпад во ловиштето Полаки

Расфрлан смет и неред снимиле гледачи на ТВ Стар во Државното ловиште Полаки.  Се бара поголема одговорност од лицата кои се задолжени за одржување на Ловиштето, но и од оние кои истото го користат.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,875FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles