1 C
New York
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Сообраќајна несреќа на ул. Вардарска во Штип

Две патнички возила утринава предизвикаа меѓусебен инцидент на ул. Вардарска во Штип. Две лица се со повреди и во клиничката болница Штип им е укажана лекарска помош, а пречинета и значителчна материјална помош. Полицијата вршеше увид на лице место по што ќе се бидат и причините за несреќата.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles