15.1 C
New York
Tuesday, May 17, 2022

Buy now

spot_img

Узурпиран такси паркинг во Штип

Просторот наменет за такси паркинг во центарот на Штип во контунуитет се узурпира од страна на несовесни возачи. Нечии возила, овде се паркирани секојдневно и со часови, додека такси возилата кружат за да се ослободи место. Од друга страна, казни за погрешно паркираните не секогаш има.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,313FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles