1 C
New York
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Камера снимила крадец на дело во Штип

Домашна безбедносна камера, синоќа на дело снимила крадец како влегува и краде од двор на улицата Сутјеска во Штип.  Иако домаќинот реагирал, крадецот сепак бил побрз, па оттаму си заминал со нови патики.  Снимките се предадени и на полицијата чија обврска е да го идентификува и приведе крадецот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles