19 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Семејно насилство во Свети Николе. Син истепал татко

Со повеќе повреди на телото завршил 67 годишниот татко на светиниколчанецот О.Д. Повредите се резултат од ќотекот кој го добил старецот од неговиот син,посочениот 40 годишен насилник. Натепаниот ќе завршел уште полошо доколку најблиските веднаш не повикале полиција. По комплетирање на случајот против О.Д. ќе биде поднесена соодветна пријава.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles