1 C
New York
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Мини депонија во природа

Природата е онаа која на нас ни дава живот, а токму ние сме тие што неа ја убиваат. Создадена мини депонија онаму каде што не треба да биде. Дали сите нешта кој не ни се потребни треба да ги фрламе онаму каде што не им е место?

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles