11 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

СДСМ Штип: Миланов на средба со пензионери

Покачување на пензиите и размислувањата на пензионерите како да се подобри нивниот животен стандард беше тема на денешната средба која ја организираше СДСМ Штип.

Ова е прва од низата средби на тема “Пензионерски стандард”, кои СДСМ во иднина ќе ги организира постојано.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,595FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles