16.1 C
New York
Monday, September 26, 2022

Buy now

spot_img

Дупка на тротоарот на ул „Личка“

На дупка на штотуку направениот тротор на улица Личка реагираат тамошните жители.  Иако се работи за планирано раскопување и е обезбедено со бекатон плочки, жителите овој дел од тротоарот го сметаат за потенцијално ризично место од повреди.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,504FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles