16.1 C
New York
Monday, September 26, 2022

Buy now

spot_img

Од денес Штип  го има најдобриот салон  за санитарија .  Го има тоа што  на секој ќе му се допадне, велат сопствениците

Од денес  Штип  го има најголемит салон за  санитарија чиј сопственик е  реномираната фирма Еуромаркет  2002. Салонот  на два ката е сместен во  зграда  до  некогашниот Диспанзер  а свеченото отварање беше прилика  богатиот избор да се види и купи уште денеска. 

Овој момент е задоволство за сите кои во изминатите години го градевме авторитетит и успехот на нашата компанија Еуромаркет 2002. Нашиот успех коинцидира со задоволството на нашите клиенти бидејки тие кон нас беа лојални а ние им возвракаме соодветно. Новиот салон е заедничко задоволство“, изјавија сопствениците на Еуромаркет 2002 денес.

Понуденото од Еуромаркет  привлече   големо вниание а присутните  за  него имаа само пофални зборови.

Освен што нуди огромен избор, новиот салон за  санитарни плочки, кади,  купатила, туш кабини, и санитарен мебел,  Еуромаркет нуди и  надобри услови на продажба, тврдат сопствениците.

Еуромаркет 2002  на потрошувачите им  е познат  повеке  од 20 години  и изгради реноме во целата држава.  Новиот салон  е продолжение  на успешната работа  бидејки тој е сместен во  станбено-деловен објект чиј инвесттор  е Еуромаркет.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,504FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles