21.2 C
New York
Monday, September 26, 2022

Buy now

spot_img

Приведен дилер во Кочани

Поради поседување на хероин, полицијата приведе 36-годишно лице од Кочани. Претресот кај него е извршен по полноќ, а по пронаоѓање на дрогата , кочанчанецот е приведен во полициска станица на распит. истрагата е во тек, а по документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,504FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles