15.1 C
New York
Tuesday, May 17, 2022

Buy now

spot_img

Автомобил удри во жена во Кочани

80-годишна жена од Кочани е тешко повредена откако во неа удрил автомобил. Несреќата се случила во центарот на Кочани, а причините  ги утврдува полицијата.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,313FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles