16.6 C
New York
Saturday, September 24, 2022

Buy now

spot_img

Глутница кучиња во Штип

Жителите од населбата Сењак се вознемирени од присуството на глутница од 10-тина кучиња која се шета низ нивната населба. Загрижени за својата и безбедноста на нивните деца, барата итна реакција од надлежните за заловување на кучињата. Фотографиите се направени пред изложбениот салон на Симпо .

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles