16.1 C
New York
Monday, September 26, 2022

Buy now

spot_img

М.Каменица: Санација на атмосферски одводи

ЈП „Камена Река“ изведува интервентни активности за трајно решавање на проблемите со надојдени атмосферски води и талози на делови од локалниот пат до Тепеѓовско маало во Стара Каменица.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,504FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles