16.6 C
New York
Saturday, September 24, 2022

Buy now

spot_img

Бугарија: 200 000 Бугари за 2 годинин  се вратиле на село

За само две гдини 200 000 Бугари се вратиле на село од различни причини но најмногу заради лошата економска  состојба . Побарувачката на  имоти и куки е зголемена за десет пати  а во реоните на Пловдив и Стара Загора и повеке, пренесува 24 часа БГ.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles