7.5 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

Бектеши: Нема недостиг на масло за јадење

Министерот за економија Крешник Бектеши денес изјави дека во државата нема недостиг од масло за јадење, а цената на овој производ е зависна од берзантската цена на суровините.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,595FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles