13 C
New York
Wednesday, September 28, 2022

Buy now

spot_img

Остатоци од исечен билборд опасност за пешаците

Овие остатоци од исечен билборд се вистинска незабележлива опасност за граѓаните кои поминуваат тука, на улицата кеј Михајло Апостолски во близина камениот мост во центарот на градот. Издадените исечени железни профили досега се причина за неколку повреди кај пешаците тврдат граѓаните кои ни ги испратија овие фотографии.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles