7.5 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

Србија: Трикратно семејно убиство

Дваесет и едногодишен маж синоќа со нож ги убил мајка си, таткото и дедото во Чачак, пренесува Телеграф, повикувајќи се на известување на агенцијата Рина.  Трагедијата се случила во населбата Атеница, а како што потврдуваат од МВР, во споменатата населба биле пронајдени три тела, кои наводно ги пронашол братот на убиецот. Според соседите, младиот човек од порано имал проблеми со дрога.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,595FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles