13 C
New York
Wednesday, September 28, 2022

Buy now

spot_img

Расфрлан смет во кочанската компостара

Возачи кои минуваат по експресниот пат кон Кочани реагираат на состојбата со расфран смет и купишта отпадоци на локацијата каде што е сместена компостарата. Состојбата и грдата слика ја потврдуваат и со  фотографии.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles