15.1 C
New York
Tuesday, May 17, 2022

Buy now

spot_img

Србија: Дојава  за бомба го затвори аеродромот „Н.Тесла“

Аеродромот „Никола Тесла“ во Белград рано утринава беше затворен,  поради дојавата за наводна бомба. Вработените и патниците биле пуштени во аеродромската зграда малку по 5 часот утринава. Објавена е информација за доцнење на полетувањата на речиси сите утрински летови, по што авиосообраќајот постепено се нормализирал.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,313FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles