13 C
New York
Wednesday, September 28, 2022

Buy now

spot_img

Уништени канделабри на археолошки локалитет ,,Исар”

Граѓаните се оние кои секогаш се жалат на општеството и околината, а истите тие се и оние кои го уништуваат просторот кој во случајов служи за рекреација и прошетка. Аргумент за ова се фотографиите од уништените канделабри на архиолошкиот локалитет ,,Исар’’.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles