16.1 C
New York
Monday, September 26, 2022

Buy now

spot_img

Паркинг за товарни возила во М.Каменица

Општина Македонска Каменица започна уредување на паркинг простор наменет за товарни возила кој ќе можат да го користат сите сопственици. Еден дел од паркинг просторот ќе биде наменет за депонирање на стари и хаварисани возила.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,504FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles