11.5 C
New York
Wednesday, September 28, 2022

Buy now

spot_img

Пешачки патеки во о. Зрновци

Општина Зрновци започна бетонирање на пешачките патеки, од мост “Капетан Синиша Стоилов” до Храм Свети Димитрија. Со ова ќе се олесни одвивањето на сообраќајот и ќе се зголеми безбедноста на пешаците.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles