16.1 C
New York
Monday, September 26, 2022

Buy now

spot_img

Узурпирана улицата Џемал Бједиќ

Сите оние кои учествуваат во сообраќајот на улицата Џемал Бједиќ реагираат на узурпираност на коловозот и тротоарот. Се повеќе возила се паркираат непрописно, а со тоа го отежнуваат движењето на пешаците и одвивањето на сообраќајот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,504FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles