7.5 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

Уништување на сообраќајни знаци во Делчево

Сообраќајните знаци во Делчево, се почесто се мета на несовесни и неодговорни граѓани кои наместо да ги почитуваат ги уништуваат. Последиците се големи за сите и за учесниците во сообраќајот кои се изложени на ризик и за општината која мора да инвестира пари во нивна обнова.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,595FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles