11.5 C
New York
Wednesday, September 28, 2022

Buy now

spot_img

Денеска е Велика сабота,ден кога православниите верници ја очеккуваат веста за Христовото воскресение

Денеска е Велика сабота,ден кога православниите верници ја очеккуваат веста за Христовото воскресение. Веста која ја означува победата на животот над смртта, смислата на христијанската вера.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles