16.6 C
New York
Saturday, September 24, 2022

Buy now

spot_img

Полицијата расчисти пет кривични дела во Штип

СВР Штип расчистија пет кривични дела извршени на подрачјето на град Штип.

По дел од украдените предмети се уште се трага, додека дел се пронајдени.

По целосно документирање на случаите, против нив ќе бидат поднесени соодветни кривични пријави.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles