11.5 C
New York
Wednesday, September 28, 2022

Buy now

spot_img

Апликации за субвенции за една недела

Агенцијата за финансиска поддршка на земјоделството и руралниот развој   најавува  дека аплицирањето за  мерките од Интрвентниот фонд ке се случи за една недела .

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles