15.1 C
New York
Sunday, October 2, 2022

Buy now

spot_img

Бесплатни гинеколошки прегледи во Делчево

Во Делчево со работа започнува мобилната амбуланта во кругот на ЗД ,,Гоце Делчев”. Во амбулантата ќе се вршат бесплатни гинеколошки прегледи и ПАП тестови со цел заштита и превенција од рак на грлото на матката.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles