15.1 C
New York
Sunday, October 2, 2022

Buy now

spot_img

Интензивно асфалтирање на улиците во Штипските населби

650 илјади денари се инвестирани за асфалтирање на улица со површина од илјада метри квадратни во населбата Света Недела,реон Дузлачки рид, изјави денеска штипскиот градоначалник Ииван Јорданов. Градежните активности продолжуваат.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles