16.6 C
New York
Saturday, September 24, 2022

Buy now

spot_img

Македонија почнува стратешки дијалог со САД

Македонија почнува стратешки дијалог со САД, а економијата и одбраната се во фокусот. Дијалогот, од македонска страна ќе го води МНР, а од американска Стејт Департментот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles